CBN10-F46-E3 - 051980
Czujnik pojemnościowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 10 mm, czoło niezabudowane, 3-przewodowy, normalnie zamknięty (NC), kabel 2 m PVC, IP67
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Capacitive sensor CBN10-F46-E3
- 10 mm czoło niezabudowane
- 3-przewodowy prąd stały
- Płaska obudowa
- Szczeliny montażowe do opasek kablowych
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 10 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 7 mm | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| B | 5 mm | |
| C | 20 mm | |
| F | 20 mm / 50 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 5 Hz | |
| Histereza | 1 ... 10 typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Spadek napięcia w I L | ||
| Spadek napięcia I L = 10 mA, element przełączający włączony | 0.8 ... 2.2 V typ. 1.4 V | |
| Prąd pracy | 0 ... 100 mA | |
| Najniższy prąd operacyjny | 0 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 0.01 mA | |
| Prąd wyłączenia T U = 40 ° C, element wyłączający | ≤ 100 µA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 15 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 120 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1190 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PVC, 2 m | |
| Core cross section | 0,14 mm 2 | |