CJ40-FP-A2-P4 - 904116
Czujnik pojemnościowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 40 mm, czoło niezabudowane, PNP, NO + NC, zaciski śrubowe, IP65
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Producent
PEPPERL+FUCHS
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Capacitive sensor CJ40-FP-A2-P4
- 40 mm czoło niezabudowane
- 4-żyłowy prąd stały
- Odległość przełączania można ustawić w szerokim zakresie za pomocą potencjometru
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | uzupełniający | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 40 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 32.4 mm | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| B | 40 mm | |
| C | 80 mm | |
| F | 120 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 60 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 10 Hz | |
| Histereza | 3 ... 20 % 10 % typowo | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Potencjometr | regulacja czułości | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | zaciski śrubowe | |
| Core cross section | do 2,5 mm 2 | |