CQF16-06ENOEP1 - 6068629
Pojemnościowy czujnik zbliżeniowy SICK, wykrywanie cieczy, zasięg 0,5–6 mm, montaż płaski lub niepłaski, DC 4-przewodowe, wyjście NPN NC, wtyk M8 4-pinowy, obudowa PBT, stopień ochrony IP67, IP68, IP69K.
CQF16-06ENOEP1 - 6068629
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe, CQF, CQF16-06ENOEP1, Zasięg Sn: 0,5 mm ... 6 mm, Rodzaj zabudowy: W jednej płaszczyźnie, nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty
Cechy
Korpus Prostopadłościenny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 16 mm x 34 mm x 8 mm
Zasięg Sn 0,5 mm ... 6 mm
Rodzaj zabudowy W jednej płaszczyźnie
Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 10 Hz
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Rodzaj ustawiania
Przewód/pin Konfiguracja Teach-in (stan napełniony lub pusty)
Stopień ochrony IP67, IP68, IP69K
Cechy szczególne Wykrywanie cieczy na bazie wody o przewodności do 50 mS/cm; średnica pojemnika: min. 8 mm; grubość ścianki pojemnika: 0,5 mm ... 6 mm (tworzywo sztuczne), 0,5 mm ... 4 mm (szkło)
Zakres dostawy Uchwyt montażowy (1 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V ... 30 V
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 1,5 V DC
Pobór prądu 13 mA
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 300 ms
Dryft temperaturowy (Sr) ± 20 %
EMC EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 100 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,14 mm²
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 6 dod., 6 ujemn. na oś, 10 ... 150 Hz, 1,0 mm / 15 g
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +80 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, PBT
Maks. moment dokręcania 0,2 Nm
Klasa ochrony III
Nr pliku UL NRKH.E191603
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.972 lat(a)
DCavg 0 %