WL100-2P4429 - 6052386
WL100-2P4429 - 6052386
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (3 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 11 mm x 31 mm x 20 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Maks. zasięg wykrywania 0,01 m ... 3 m
Zasięg wykrywania 0,01 m ... 2,5 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła LED
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 140 mm (2 m)
Długość fali 632 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr (Czułość)
Zastosowania specjalne Wykrywanie przezroczystych obiektów
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ± 10 %
Pobór prądu 30 mA
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski UV - 1,8 V / ca. 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 0,5 ms
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Tłumienie w drodze optycznej światła ≥ 20 %
Typ przyłącza Wtyk M8, 4-biegunowy
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Kątownik mocujący BEF-W100-A, Odbłyśnik P250
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 954 lat(a)
DCavg 0 %