GL10-P4554 - 1065893
GL10-P4554 - 1065893
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 20 mm x 50 mm x 39 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Maks. zasięg wykrywania 0,15 m ... 12 m
0,15 m ... 10 m
Zasięg wykrywania 0,3 m ... 9,5 m
0,3 m ... 8 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 58 mm (5 m)
Długość fali 625 nm
Rodzaj ustawiania Brak
Zastosowania specjalne Wykrywanie obiektów owiniętych w folię
Cechy szczególne Zwiększone bezpieczeństwo funkcjonalne w przypadku obiektów owiniętych folią
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 20 mA
Wyjście przełączające PNP
Tryb przełączania Załączany przez światło
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 1 ms
Częstotliwość przełączania 500 Hz