GRL18S-P2356 - 1064148
GRL18S-P2356 - 1064148
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Cylindryczny
Średnica gwintu (korpus) M18 x 1
Oś optyczna Osiowa
Maks. zasięg wykrywania 0,03 m ... 7,2 m
Zasięg wykrywania 0,06 m ... 6 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 175 mm (7 m)
Długość fali 650 nm
Rodzaj ustawiania Brak
Wskaźnik
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Żółta LED Status odbioru światła
Stale włączone: brak obiektu
Stale wyłączone: obiekt obecny
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające PNP
Tryb przełączania Załączany przez światło
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski UV - (≤ 3 V) / ok. 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi < 500 µs
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 3-pinowy
Układy zabezpieczające A
B
D
Klasa ochrony III
Filtr polaryzacyjny Tak
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca (2 x), Odbłyśnik P250
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 60947-5-2
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 2.712 lat(a)
DCavg 0 %