ML100-55/98/103 - 210534
Czujnik refleksyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres 0 ... 5 m, światło czerwone, zasilanie 10 ... 30 V DC, konektor M8-3pin, 1 wyjście PNP, 1000 Hz, -30 ... 60 ° C, IP67
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Retroreflective sensor ML100-55/98/103
- Miniaturowa konstrukcja
- Wyraźnie widoczne wskaźniki funkcji
- Niewrażliwy na światło otoczenia
- Bardzo jasny, dobrze widoczny punkt świetlny
- Mocowanie w całości z metalu
| Opis produktu |
|---|
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Efektywny zasięg wykrywania | 0 ... 5 m | |
| Odległość odbłyśnika | 0,01 ... 5 m | |
| Zakres wykrywania progu | 7 m | |
| Cel referencyjny | Odbłyśnik H50 | |
| Źródło światła | LED | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone | |
| Filtr polaryzacyjny | tak | |
| Średnica plamki świetlnej | około 500 mm przy odległości 7 m | |
| Opening angle | około 4 ° | |
| Optyka | czołowy | |
| Limit światła otoczenia | EN 60947-5-2:2007+A1:2012 | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 860 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Zielona dioda LED: włączone | |
| Elementy sterujące | regulacja czułości | |
| Elementy sterujące | Przełącznik zmiany jasności / ciemności | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Sinusoida | max. 10% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | < 20 mA | |
| Wyjście | ||
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA, obciążenie rezystancyjne | |
| Spadek napięcia | ≤ 1,5 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 1000 Hz | |
| Czas odpowiedzi | 0,5 ms | |
| Dostosowanie | ||
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | cULus na liście, Źródło zasilania klasy 2 lub na liście Zasilacz o ograniczonym napięciu wyjściowym z (może zintegrowanym) bezpiecznikiem (maks. 3,3 A zgodnie z UL248), obudowa typu 1 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -30 ... 60 ° C (-22 ... 140 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 11 mm | |
| Wysokość obudowy | 31 mm | |
| Głębokość obudowy | 20 mm | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Podłączenie | Złącze M8 x 1, 3-pinowe | |
| Materiał | ||
| Obudowa | PC (poliwęglan) | |
| Twarz optyczna | PMMA | |
| Masa | około 10 g | |
| Moment dokręcania, śruby mocujące | 0.6 Nm | |