PRK25C.D/2N-200-M12 - 50134294
Czujnik refleksyjny spolaryzowany firmy LEUZE, zakres: 0,05 ... 10 m; światło: czerwone; zasilanie 10-30V DC; wyjście1: NPN/NC; wyjście2: NPN/NO; 1.500 Hz; przewód 200 mm z gniazdem M12-4pin; wymiary: 15 x 42,7 x 30 mm; obudowa tworzywo, metal