WL100-2P4430S23 - 6052398
WL100-2P4430S23 - 6052398
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 11 mm x 31 mm x 20 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Maks. zasięg wykrywania 0,01 m ... 7,2 m
Zasięg wykrywania 0,01 m ... 5,5 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła LED
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 280 mm (4 m)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ± 10 %
Pobór prądu 30 mA
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski UV - 1,8 V / ca. 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 0,5 ms
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M8, 4-biegunowy
Klasa ochrony III
Filtr polaryzacyjny Tak
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Odbłyśnik P250
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 987,4 lat(a)
DCavg 0 %