WL8-P2231S11 - 6075931
Fotoprzekaźnik refleksyjny SICK, zakres 0-3 m, światło czerwone LED, wyjście PNP, filtr polaryzacyjny, optyka współosiowa, częstotliwość przełączania 2 kHz, IP67, wtyk M8 4-pinowy, regulacja potencjometrem.
WL8-P2231S11 - 6075931
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Bez odstępu minimalnego odbłyśnika (autokolimacja / optyka współosiowa)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 11 mm x 31 mm x 20 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Maks. zasięg wykrywania 0 m ... 4 m
Zasięg wykrywania 0 m ... 3 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła LED
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 30 mm (1 m)
Długość fali 650 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr, 270°
Zastosowania specjalne Wykrywanie obiektów poruszających się z bardzo dużą prędkością
Cechy szczególne Bez akcesoriów
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC