ZLD18-6PZ1G2 - 1123222
ZLD18-6PZ1G2 - 1123222
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 14,4 mm x 18 mm x 23 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Hybrydowa
Średnica gwintu (korpus) M18
Sposób zamocowania M18, głowica/montaż wpustowy
Kolor obudowy Kolor niebieski
Maks. zasięg wykrywania 0 m ... 7,8 m
Zasięg wykrywania 0 m ... 6,8 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 25 mm (1.000 mm)
Długość fali 625 nm
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 10 %
Pobór prądu ≤ 15 mA
Wyjście przełączające PNP
Tryb przełączania Załączany przez światło
Wyjście przełączające – szczegóły
Wyjście przełączające Q1 PNP, Załączany przez światło
Wyjście przełączające Q2 Niepołączony
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 500 µs
Częstotliwość przełączania 1.000 kHz
Typ przyłącza Przewód, wolny koniec, 4-żyłowy, 2 m
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,13 mm²
Układy zabezpieczające A
B
D
Klasa ochrony III
Masa 3,6 g
Filtr polaryzacyjny Tak
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C
Nr pliku UL E189383
Rodzaj przyłącza / przyporządkowanie przyłączy
Typ przyłącza – szczegóły