DBS50E-S5AP00100 - 1085517
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 8 mm, interfejs TTL/RS-422, zasilanie 4,5–5,5 V, 100 impulsów/obrót, przewód 0,5 m + M12, IP65, 6 kanałów, max. prędkość 8000 obr./min.
DBS50E-S5AP00100 - 1085517
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS50E-S5AP00100, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 8 mm x 15,5 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, z wtykiem, M12, 8 pinów, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 100
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 100
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Czas inicjalizacji < 3 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy ≤ 50 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, z wtykiem, M12, 8 pinów, uniwersalny, 0,5 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Średnica wałka lub otworu 8 mm
Z powierzchnią
Długość wału 15,5 mm
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 0,9 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C na zamówienie
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)