DBS50E-S5PK00200 - 1063308
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 8 mm, 200 impulsów/obrót, open collector, napięcie 4,5–5,5 V, przewód 1,5 m, IP65, długość wałka 15,5 mm, 3-kanałowy, PVC.
DBS50E-S5PK00200 - 1063308
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS50E-S5PK00200, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 8 mm x 15,5 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, Open Collector, Typ przyłącza: Przewód, 5 żył, uniwersalny, 1,5 m, Liczba impulsów na obrót: 200
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 200
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły Open Collector
Liczba kanałów sygnałowych 3 kanały
Czas inicjalizacji < 3 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy ≤ 50 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 5 żył, uniwersalny, 1,5 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Sygnał odniesienia, liczba 1
Sygnał odniesienia, pozycja 90°, elektryczny, powiązany logicznie z A i B
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Odporność wyjść na zwarcie Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe
Średnica wałka lub otworu 8 mm
Z powierzchnią
Długość wału 15,5 mm
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 0,9 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C na zamówienie
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)