DBS50E-SKEJ00010 - 1109485
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 8 mm, mocowanie 3xM4, 7-30 V, HTL Push pull, 10 impulsów/obrót, przewód 0,5 m, IP65, aluminiowa obudowa.
DBS50E-SKEJ00010 - 1109485
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS50E-SKEJ00010, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 3xM4 8 mm x 13 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 7 V ... 30 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 10
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) 600 lat(a) (EN ISO 13849-1)
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 10
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego ± 18° / liczba impulsów na obrót
Granice błędu ± 54° / liczba impulsów na obrót
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły HTL / Push pull
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji < 3 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy < 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 0,5 m
Napięcie zasilające 7 ... 30 V
Sygnał odniesienia, liczba 1
Sygnał odniesienia, pozycja 90°, elektryczny, powiązany logicznie z A i B
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Odporność wyjść na zwarcie Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe 3xM4
Średnica wałka lub otworu 8 mm
Z powierzchnią
Długość wału 13 mm
Masa + 180 g (z przewodem podłączeniowym)
Materiał, wał Stal nierdzewna
Materiał, kołnierz Aluminium
Materiał, obudowa Aluminium
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 0,9 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 30 N (osiowe)
50 N (promieniowe)
Prędkość obrotowa pracy 6.000 min⁻¹
Maksymalna prędkość obrotowa robocza 8.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 0,65 gcm²
Żywotność łożysk 2 x 10^9 obrotów
Przyspieszenie kątowe ≤ 500.000 rad/s²
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3 (class A)
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C na zamówienie
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)