DBS50E-SKPJ02048 - 1109497
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 8 mm, mocowanie 3xM4, 4,5-5,5 V, Open Collector, 2048 impulsów/obrót, przewód 0,5 m, IP65, kompaktowa konstrukcja.
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS50E-SKPJ02048, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 3xM4 8 mm x 13 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, Open Collector, Typ przyłącza: Przewód, 5 żył, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 2.048
| Wydajność | ||
| Liczba impulsów na obrót | 2.048 | |
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% | |
| Interfejsy | ||
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy | |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | Open Collector | |
| Liczba kanałów sygnałowych | 3 kanały | |
| Czas inicjalizacji | < 3 ms | |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 300 kHz | |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA | |
| Prąd roboczy | ≤ 50 mA (bez obciążenia) | |
| Instalacja elektryczna | ||
| Typ przyłącza | Przewód, 5 żył, uniwersalny, 0,5 m | |
| Napięcie zasilające | 4,5 ... 5,5 V | |
| Sygnał odniesienia, liczba | 1 | |
| Sygnał odniesienia, pozycja | 90°, elektryczny, powiązany logicznie z A i B | |
| Zabezpieczenie przed zamianą biegunów | Tak | |
| Odporność wyjść na zwarcie | Tak | |
| Mechanika | ||
| Wykonanie mechaniczne | Wałek, mocowanie czołowe 3xM4 | |
| Średnica wałka lub otworu | 8 mm Z powierzchnią |
| Długość wału | 13 mm | |
| Materiał, przewód | PVC | |
| Moment rozruchowy | + 0,9 Ncm (+20 °C) | |
| Moment obrotowy roboczy | 0,6 Ncm (+20 °C) | |
| Stopień ochrony | IP65 | |
| Dopuszczalna względna wilgotność powietrza | 90 % (Roszenie niedopuszczalne) | |
| Zakres temperatury roboczej | –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C na zamówienie | |
| Zakres temperatur składowania | –40 °C ... +100 °C, bez opakowania | |
| Odporność na wstrząsy | 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27) | |
| Odporność na drgania | 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6) | |