DBS60E-S1EK00010 - 1087451
Enkoder inkrementalny SICK z wałkiem serwokołnierzowym 6 mm, zasilaniem 10–27 V, wyjściem HTL/push pull, 10 impulsów, przewodem 1,5 m, IP67/IP65, do precyzyjnych aplikacji ruchu.
DBS60E-S1EK00010 - 1087451
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-S1EK00010, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie na serwokołnierzu 6 mm x 10 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m, Liczba impulsów na obrót: 10, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Kołnierz z otworami 3 x M3 i 3 x M4
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 10
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły HTL / Push pull
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Pobór mocy ≤ 1 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m
Napięcie zasilające 10 ... 27 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie na serwokołnierzu
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Z powierzchnią
Długość wału 10 mm
Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny Kołnierz z otworami 3 x M3 i 3 x M4
Masa + 0,3 kg
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 1,2 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 1,1 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 100 N (promieniowe)
50 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy 6.000 min⁻¹
Maksymalna prędkość obrotowa robocza 9.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 33 gcm²
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP67, po stronie obudowy (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 250 g, 3 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)