DUS60E-S7KF0DEB - 1087429
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 3/8", wyjście TTL/HTL, zasilanie 4,75–30 V, funkcja sygnalizacji błędu, IP65, złącze M12 4-pin, aluminium, ochrona do pracy w automatyce.
DUS60E-S7KF0DEB - 1087429
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DUS60, DUS60E-S7KF0DEB, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 3/8” x 19 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,75 V ... 30 V, TTL, HTL, programowalny, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny, Funkcja wyjścia: Kanał A, błąd, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Mocowanie czołowe z 3 x M3 3 x M4, Filtr częstotliwości przełączania: tak
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) 275 lat(a) (EN ISO 13849-1)
Wydajność
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego ± 18° / liczba impulsów na obrót
Granice błędu Odchyłka kroku pomiarowego x 3
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / HTL
Programowalny/parametryzowalny Tak
Dane parametryczne Przełącznik DIP, możliwość wyboru wyjścia
Funkcja wyjścia Kanał A, błąd
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 60 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Prąd roboczy ≤ 120 mA (bez obciążenia)
Pobór mocy ≤ 1,25 W (bez obciążenia)
Przełącznik DIP – parametry
Liczba impulsów na obrót Tak
Napięcie wyjściowe Tak
Kierunek obrotów Tak
Przełącznik konfiguracyjny Grupa 240 impulsów
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny
Napięcie zasilające 4,75 ... 30 V
Filtr częstotliwości przełączania Tak
Sygnał odniesienia, liczba 1
Sygnał odniesienia, pozycja 180°, elektryczny, powiązany logicznie z A
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Odporność wyjść na zwarcie Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe
Średnica wałka lub otworu 3/8″
Z powierzchnią
Długość wału 19 mm
Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny Mocowanie czołowe z 3 x M3 3 x M4
Masa 0,3 kg
Materiał, wał Stal nierdzewna
Materiał, kołnierz Aluminium
Materiał, obudowa Aluminium
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy 1,2 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 1,1 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 100 N (promieniowe)
50 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy 1.500 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 33 gcm²
Żywotność łożysk 3,6 x 109 obrotów
Przyspieszenie kątowe ≤ 500.000 rad/s²
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –30 °C ... +90 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +75 °C
Odporność na wstrząsy 100 g (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)