DBS60E-B1CJ00100
Enkoder inkrementalny SICK, otwór nieprzelotowy 6 mm izolowany, interfejs TTL/RS-422, napięcie 10–30 V, przewód 0,5 m, IP67 obudowa, 100 impulsów/obrót, przewód uniwersalny.
Parametry produktu
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-B1CJ00100, Wykonanie mechaniczne: Otwór nieprzelotowy 6 mm (Wałek izolowany), Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 30 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 100, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Wspornik antyrotacyjny 2-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 63 mm–83 mm
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
|---|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 500 lat(a) (EN ISO 13849-1) | |
| Wydajność | ||
| Liczba impulsów na obrót | 100 | |
| Krok pomiarowy | ≤ 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót | |
| Odchyłka kroku pomiarowego | ± 18° / liczba impulsów na obrót | |
| Granice błędu | Odchyłka kroku pomiarowego x 3 | |
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% | |
| Interfejsy | ||
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy | |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / RS-422 | |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy | |
| Czas inicjalizacji | < 5 ms | |
| Częstotliwość wyjściowa | + 300 kHz | |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA, na jeden kanał | |
| Pobór mocy | ≤ 0,5 W (bez obciążenia) | |