DBS60E-R1EP00100
Enkoder inkrementalny SICK, otwór przelotowy 6 mm izolowany, zasilanie 10–27 V, interfejs HTL push pull, przewód z M12 8-pin, IP65, montaż dwustronny, 100 impulsów/obrót, zakres temp. –20°C do +85°C.
Parametry produktu
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-R1EP00100, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy zacisk z tyłu 6 mm (Wałek izolowany), Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, z wtykiem, M12, 8 pinów, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 100, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Wspornik antyrotacyjny 2-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 63 mm–83 mm
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% | |
| Interfejsy | ||
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy | |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | HTL / Push pull | |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy | |
| Czas inicjalizacji | < 5 ms | |
| Częstotliwość wyjściowa | + 300 kHz | |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA, na jeden kanał | |
| Pobór mocy | ≤ 1 W (bez obciążenia) | |