DBS60E-REAQ02500 - 1137930
Inkrementalny enkoder SICK, otwór przelotowy zacisk 12 mm, zasilanie 4,5–5,5 V DC, interfejs TTL/RS-422, 2.500 impulsów/obrót, wyjście M23 12-pin, IP65, -20°C do +85°C.
DBS60E-REAQ02500 - 1137930
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-REAQ02500, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy zacisk z tyłu 12 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, z wtykiem, M23, 12 pinów, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 2.500, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Wspornik antyrotacyjny 2-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 63 mm–83 mm
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 2.500
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / RS-422
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Prąd roboczy ≤ 50 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, z wtykiem, M23, 12 pinów, uniwersalny, 0,5 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór przelotowy, zacisk z tyłu
Średnica wałka lub otworu 12 mm
Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny Wspornik antyrotacyjny 2-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 63 mm–83 mm
Masa + 0,25 kg
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,4 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy 6.000 min⁻¹
Maksymalna prędkość obrotowa robocza 9.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 50 gcm²
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP65, po stronie obudowy (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 250 g, 3 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)