DBS60E-TACP00100
Inkrementalny enkoder obrotowy SICK, otwór przelotowy 6 mm, interfejs TTL/RS-422, 100 impulsów/obrót, zasilanie 10-30 V, przewód z wtykiem M12, wspornik 2-stronny, IP65, 6 kanałów, -30°C do +100°C.
Parametry produktu
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-TACP00100, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 6 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 30 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, z wtykiem, M12, 8 pinów, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 100, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Wspornik antyrotacyjny 2-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 63 mm–83 mm
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% | |
| Interfejsy | ||
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy | |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / RS-422 | |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy | |
| Czas inicjalizacji | < 5 ms | |
| Częstotliwość wyjściowa | + 300 kHz | |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA, na jeden kanał | |
| Pobór mocy | ≤ 0,5 W (bez obciążenia) | |