DBS60E-TEEJE0100 - 1083654
Enkoder inkrementalny SICK, otwór przelotowy 12 mm, HTL push-pull, 100 imp./obr., zasilanie 10–27 V, przewód 0,5 m, IP65, wspornik 1-stronny, temp. pracy -20°C do +85°C.
DBS60E-TEEJE0100 - 1083654
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-TEEJE0100, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 12 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 100, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Wspornik antyrotacyjny 1-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 32,25 mm–142,75 mm
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 100
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Pobór mocy ≤ 1 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 0,5 m
Napięcie zasilające 10 ... 27 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór przelotowy
Średnica wałka lub otworu 12 mm
Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny Wspornik antyrotacyjny 1-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 32,25 mm–142,75 mm
Masa + 0,25 kg
Materiał, obudowa Aluminium
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,4 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy 6.000 min⁻¹
Maksymalna prędkość obrotowa robocza 9.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 50 gcm²
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP65, po stronie obudowy (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 250 g, 3 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)