DBS60E-TGCA00100
Enkoder inkrementalny SICK, otwór przelotowy 14 mm, napięcie 10-30V, wyjście TTL/RS-422, złącze M23, 100 imp/obr, IP65, wspornik 2-stronny, do zastosowań przemysłowych.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-TGCA00100, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 14 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 30 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 100, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Wspornik antyrotacyjny 2-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 63 mm–83 mm
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% | |
| Interfejsy | ||
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy | |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / RS-422 | |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy | |
| Czas inicjalizacji | < 5 ms | |
| Częstotliwość wyjściowa | + 300 kHz | |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA, na jeden kanał | |
| Pobór mocy | ≤ 0,5 W (bez obciążenia) | |
| Instalacja elektryczna | ||
| Typ przyłącza | Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe | |