DUS60E-RHKK0ABA - 1097752
Enkoder inkrementalny SICK, otwór przelotowy 15 mm, zacisk z tyłu, przewód 1,5 m, kanały A i B, programowalny TTL/HTL, IP65, 2-punktowy wspornik, zakres pracy -30 do +90°C.
DUS60E-RHKK0ABA - 1097752
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DUS60, DUS60E-RHKK0ABA, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy zacisk z tyłu 15 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,75 V ... 30 V, TTL, HTL, programowalny, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m, Funkcja wyjścia: Kanały A i B, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: 2-punktowy wspornik antyrotacyjny, rowek, średnica otworu wierconego 63 mm–83 mm, Filtr częstotliwości przełączania: nie
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Funkcja wyjścia Kanały A i B
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 60 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Prąd roboczy ≤ 120 mA (bez obciążenia)
Pobór mocy ≤ 1,25 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m
Napięcie zasilające 4,75 ... 30 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór przelotowy, zacisk z tyłu
Średnica wałka lub otworu 15 mm
Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny 2-punktowy wspornik antyrotacyjny, rowek, średnica otworu wierconego 63 mm–83 mm
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,4 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –30 °C ... +90 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +75 °C
Odporność na wstrząsy 100 g (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)