DUS60E-TDKF0DCB - 1092453
Enkoder inkrementalny SICK, otwór przelotowy 10 mm, kanał A i błąd, programowalny, filtr częstotliwości, TTL/HTL, IP65, przyłącze M12 4-pin, 2-punktowy wspornik.
DUS60E-TDKF0DCB - 1092453
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DUS60, DUS60E-TDKF0DCB, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 10 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,75 V ... 30 V, TTL, HTL, programowalny, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny, Funkcja wyjścia: Kanał A, błąd, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: 2-punktowy wspornik antyrotacyjny, rowek, średnica otworu wierconego 63 mm–83 mm, Filtr częstotliwości przełączania: tak
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Funkcja wyjścia Kanał A, błąd
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 60 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Prąd roboczy ≤ 120 mA (bez obciążenia)
Pobór mocy ≤ 1,25 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny
Napięcie zasilające 4,75 ... 30 V
Filtr częstotliwości przełączania Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór przelotowy
Średnica wałka lub otworu 10 mm
Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny 2-punktowy wspornik antyrotacyjny, rowek, średnica otworu wierconego 63 mm–83 mm
Masa 0,25 kg
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,4 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy 1.500 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 50 gcm²
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –30 °C ... +90 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +75 °C
Odporność na wstrząsy 100 g (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)