MR-140-11-001
Enkoder inkrementalny do zabudowy na kołnierzu silnika, średnica kołnierza 140 mm, rozdzielczość 1 imp/obr, średnica wału silnika 11 mm, zasialnie 5-30 VDC, Push-Pull, kanały A+B, przewód 0,3 m z gniazdem M12, IP67, 100% zamiennik do MIG140-11-0017
MR-140-11-001
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze cechy modelu MR-140-11-001:
- 100% odpowiednik do modelu enkodera MIG140-11-0017
- Bezdotykowy system pomiarowy
- Łatwy montaż
- 5 ... 30 VDC Push-Pull nie różnicowy
- Wysoka klasa ochrony IP67
- Kompaktowe wymiary
- Do zastosowań w możliwych niekorzystnych warunkach otoczenia (wibracje, wilgotność, kurz itp.)
Otwór przelotowy 11mm
Materiał korpusu Aluminium
Sposób instalacji 4 otwory
Ochrona przed kurzem i rozpryskami zgodnie z DIN EN 60529 IP67
Waga 0,4 Kg
Temperatura pracy -20 °C to +85 °C
Wibracje zgodnie z DIN EN 60068-2-6 100 m/s^2 (10Hz...2000Hz)