IQH1-18GM-V1 - 204622
Głowica odczytu/zapisu RFID firmy Pepperl+Fuchs, korpus cylindryczny M18, 13,56 MHz, zakres odczytu 1 … 50 mm, zakres zapisu 1 … 50 mm, podłącznie konektor M12, stopień ochrony IP67, temp. otocznia -25 ... 70 st.C
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry RFID read/write device IQH1-18GM-V1
- Częstotliwość robocza 13,56 MHz
- Zgodny z ISO 15693
- Nadaje się do transpondera FRAM
- Głowica odczytu / zapisu z gwintem M18 x 1
- Połączenie za pomocą połączenia wtykowego V1 (M12 x 1)
- Wielootworowa dioda LED do wyświetlania funkcji
- Stopień ochrony IP67
- Do połączenia z interfejsem kontrolnym IDENT Control
| Opis produktu |
|---|
| HF RFID read/write device, ISO 15693, for IDENTControl |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz | |
| Szybkość transmisji | 26 kBit / s | |
| Zasięg wykrywania | ||
| Odczytaj odległość | 0 ... 50 mm | |
| Napisz odległość | 0 ... 50 mm | |
| Szerokość | max. 45 mm | |
| MTBF | 375 a (Operation at +40 °C) | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Pobór mocy | ≤ 1,2 W. | |
| Zasilanie | z IDENTControl | |
| Zgodność z dyrektywą | ||
| Sprzęt radiowy | ||
| Dyrektywa 2014/53 / UE | EN 301489-1, EN 301489-3, EN 300330, EN 62368-1, EN 50364 | |
| RoHS | ||
| Dyrektywa 2011/65 / UE (RoHS) | IEC/EN 63000 | |
| Standardowa zgodność | ||
| Stopień ochrony | EN 60529 | |
| RFID | ISO / IEC 15693-2 ISO / IEC 15693-3 ISO / IEC 18000-3 |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Zatwierdzenie KCC | KCC-CRI-PF1-IQH1-18GM-V1 | |
| MIC approval | AC-14014 | |
| NCC approval | CCAM15LP0280T3 | |
| Zatwierdzenie radia | USA: FCC IREIQH1-18GM-V1 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Długość obudowy | 66 mm | |
| Średnica obudowy | 18 mm | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Podłączenie | złącze M12 x 1 | |
| Materiał | ||
| Obudowa | PBT / stal nierdzewna | |
| Związek do kapsułkowania | CY 221 / HY 2966 | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Odległość między dwiema głowami | Multipleks włączony: ? 30 mm, Multipleks wyłączony: ? 80 mm | |