RFH620-1001201 - 1044839
RFID HF SICK, krótkiego zasięgu, zintegrowana antena, zasięg ?150 mm, IP67, dookólna antena, microSD, PROFINET, praca –20...+60°C.
RFH620-1001201 - 1044839
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
RFID, RFH6xx, RFH620-1001201, Aprobata radiowa: Globalny, Pasmo częstotliwości: HF (13,56 MHz), Zasięg odczytu: ? 150 mm, Stopień ochrony: IP67
Cechy
Wersja Short Range
Kategoria produktu Czytnik RFID z wbudowaną anteną
Aprobata radiowa Globalny
Pasmo częstotliwości HF (13,56 MHz)
Częstotliwość nośna 13,56 MHz
Standard RFID ISO/IEC 15693, ISO/IEC 18000-3 “Mode 1”
Typ przyłącza Ethernet
Zasięg odczytu ≤ 150 mm
Antena Zintegrowana
Typowe czasy dostępu Odczyt UID (64 bity/8 bajtów): 18 ms
Odczyt 1 bloku (32 bity/4 bajty): 13 ms
Zapis 1 bloku (32 bity/4 bajty): 16 ms
Odczyt 28 bloków (896 bitów/112 bajtów): 64 ms
Zapis 28 bloków (896 bitów/112 bajtów): 442 ms
Prędkość przesyłania danych przez interfejs radiowy 26 kbit/s (domyślna)
Mechanika/elektryka
Typ przyłącza 1, 1 x M12, wtyk 12-pinowy, kodowanie A, M12, 4-pinowe gniazdo, kodowanie D
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Pobór mocy Typ. 5 W
Materiał obudowy Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium
Tworzywo sztuczne (PPS)
Kolor obudowy Niebieski, czarny
Stopień ochrony IP67
Klasa ochrony III
Masa 450 g
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 147 mm x 88 mm x 39 mm
MTBF > 100 lat(a)
Interfejsy
Ethernet
Funkcja Interfejs danych (przekazywanie wyniku odczytu), Interfejs serwisowy
Prędkość przesyłania danych 10/100 Mbit/s
PROFINET
EtherNet/IP™
Funkcja Interfejs danych (przekazywanie wyniku odczytu)
EtherCAT<sup>®</sup>
Rodzaj wbudowania Opcjonalnie za pośrednictwem zewnętrznego modułu sieci przemysłowej CDF600
Szeregowy
Uwaga RS-422/RS-485 only via 4-wire
Prędkość przesyłania danych 0,3 kBaud ... 115,2 kBaud, AUX: 57,6 kilobodów
CAN
Uwaga CSN (SICK CAN Sensor Network)
Prędkość przesyłania danych 20 kbit/s ... 1.000 kbit/s
CANopen
PROFIBUS DP
Rodzaj wbudowania Opcjonalnie za pośrednictwem zewnętrznego modułu sieci przemysłowej CDF600-2
Wskazania optyczne 6 diody LED, wielokolorowe (status urządzenia)
Sygnalizacja dźwiękowa 1 Sygnał akustyczny (informacja zwrotna)
Program konfiguracyjny SOPAS ET
Karta pamięci Karta pamięci microSD (klonowanie parametrów)
Dane dotyczące otoczenia
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 301489-3
Odporność na drgania EN 60068-2-64:2008-02
Odporność na wstrząsy EN 60068-2-27:2009-05
Temperatura otoczenia pracy –20 °C ... +60 °C
Temperatura składowania –25 °C ... +70 °C
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 95 %, bez kondensacji