V15-M16H-500 - 257468
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Montaż
Konstrukcja głowicy 1
Długość przewodu
Ethernet
Rodzaj gniazda
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Receptacles V15-M16H-500
- Montaż tylny / śrubowy
| Opis produktu |
|---|
| Gniazda, M12 / M16, 5 pinów |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Ilość pinów | 5 | |
| Podłączenie 1 | gniazdo elektryczne | |
| Typ konstrukcji 1 | czołowo | |
| Gwintowanie 1 | M12 | |
| Podłączenie 2 | koniec kabla | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | max. 60 V DC | |
| Napięcie testowe | > 2000 V eff AC | |
| Prąd pracy | max. 4 A. | |
| Odporność na objętość | < 3 mΩ | |
| Rezystancja izolacji | min. 100 MΩ | |
| Warunki otoczenia | ||
| Stopień zanieczyszczenia | 3 | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Podłączenie | Pojedyncze przewody cynowanej miedzi, o .21,2 ± 0,07 mm | |
| Materiał | ||
| Łączność | mosiądz | |
| Powierzchnia styku | Au | |
| Tuleje gwintowane | Cynkowy odlew ciśnieniowy, niklowany | |
| Pieczęć | FKM | |
| Nasłonecznienie rdzenia | TPE | |
| Kabel | ||
| Rdzenie | 5 x 0,34 mm 2 | |
| Budowa przewodnika | 7 x 0,25 mm Ř, AWG 22 | |
| Długość | 500 mm | |