V1S-PG9-500 - 456939
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Montaż
Konstrukcja głowicy 1
Długość przewodu
Ethernet
Rodzaj gniazda
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Male receptacle V1S-PG9-500
- Mocowanie z przodu / za pomocą śruby
- Nadaje się do technologii 2-, 3- i 4-przewodowej
| Opis produktu |
|---|
| Gniazdo męskie, M12 / PG9, 4 piny |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Ilość pinów | 4 | |
| Podłączenie 1 | plug | |
| Typ konstrukcji 1 | czołowo | |
| Gwintowanie 1 | M12 | |
| Podłączenie 2 | koniec kabla | |
| Numer pliku UL | E191152 | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | max. 250 V. | |
| Napięcie testowe | 2000 V AC | |
| Prąd pracy | max. 4 A. | |
| Odporność na objętość | < 3 mΩ | |
| Rezystancja izolacji | min. 20 MΩ | |
| Warunki otoczenia | ||
| Stopień zanieczyszczenia | 3 | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Średnica sworznia | 1 mm | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Podłączenie | Pojedyncze przewody cynowanej miedzi, Ř1,2 ± 0,07 mm |
| Materiał | ||
| Łączność | mosiądz | |
| Powierzchnia styku | Ni / Au | |
| Tuleje gwintowane | Zinc diecast, nickel-plated | |
| Pieczęć | NBR | |
| Izolacja żyły | TPE | |
| Kabel | ||
| Liczba rdzeni | 4 | |
| Core cross section | 0,34 mm 2 | |
| Budowa przewodnika | 7 x 0,25 mm Ř | |
| Długość | 500 mm | |