PMI14V-F112-2EPE2-IO - 263758
Indukcyjny system pozycjonujący firmy Pepperl+ Fuchs, zakres = 14 mm, odległość detalu max. 2,5 mm, wyjście 2 x Push-Pull, IO-Link, podłączenie przewód 2 m PUR, zasilanie 10 - 30 VDC, IP67, dokł. 0,3 mm, powt. 0,05 mm, rozdz. 33 µm
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive positioning system PMI14V-F112-2EPE2-IO
- Parametryzacja i diagnoza przez IO-Link
- 3 konfigurowalne ramki przełączające
- Zakres pomiarowy 0 ... 14 mm
- Shielded line 2 m
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Instalacja | zabudowany | |
| Odległość obiektu | max. 2,5 mm | |
| Zakres pomiaru | 0 ... 14 mm | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Błąd liniowości | ± 0.3 mm | |
| Powtórz dokładność | ± 0,05 mm | |
| Rozdzielczość | 33 µm | |
| Dryft temperaturowy | ± 0,5 mm | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Wskaźnik napięcia roboczego | LED zielony | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 490 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | IO-Link | |
| Tryb | COM2 (38.4 kBit/s) | |
| Zakres wartości | 0000h ... 7000h | |
| Przełączanie wyjścia | ||
| Prąd pracy | ≤ 100 mA / Output | |
| Przełączanie histerezy | 3-stopniowy, ustawialny 0,2 m ... 0,8 mm | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Na liście cULus, Źródło zasilania klasy 2, obudowa typu 1 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Kabel PUR 2 m, ekranowany | |
| Materiał obudowy | odlew cynkowy, nie lakierowany lub powlekany | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Materiał | ||
| Cel | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) | |
| Kabel | ||
| Średnica kabla | 4.8 mm | |
| Promień gięcia | > 10 x średnica przewodu | |
| Uwaga | Dane dotyczące dokładności odnoszą się tylko do odległości od wykrywanego obiektu wynoszącej 1 ... 2,5 mm. | |