PMI14V-F166-2E2 - 238881
Indukcyjny system pozycjonujący firmy Pepperl+ Fuchs, zakres = 14 mm, odległość detalu 0,5 … 2 mm, wyjście 2 x PNP, podłączenie przewód 2 m, zasilanie 18 - 30 VDC, IP65, dokł. 0,3 mm, powt. 0,05 mm, rozdz. 33 µm
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive positioning system PMI14V-F166-2E2
- Zakres pomiarowy 0 ... 14 mm
- 2 programowalne wyjścia przełączające
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja elementu przełączającego | PNP Podwójny NO | |
| Odległość obiektu | 0,5 ... 2 mm | |
| Zakres pomiaru | 0 ... 14 mm | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 18 ... 30 V DC | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Błąd liniowości | ± 0.3 mm | |
| Powtórz dokładność | ± 0,05 mm | |
| Rozdzielczość | 33 µm | |
| Dryft temperaturowy | ± 0,3 mm (przy odległości docelowej 0,5 mm) | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 880 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Przełączanie wyjścia | ||
| Typ wyjścia | PNP (2 kanały) | |
| Prąd pracy | na kanał 50 mA, Łącznie max. 80 mA | |
| Przełączanie okna | programowalna pozycja, szerokość 2 mm | |
| Przełączanie histerezy | 0,4 mm | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007, EN 60947-5-7:2003 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -10 ... 70 ° C (14 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 70 ° C (-4 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | 5 x 0,14 mm 2 , ekranowany kabel PUR 2 m | |
| Stopień ochrony | IP65 | |
| Materiał | ||
| Obudowa | Zinc diecast, nickel-plated, cover , PBT | |
| Cel | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) | |
| Kabel | ||
| Średnica kabla | 4.8 mm | |