EX-SLC440-ER-1130-30 - 103047635
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Schmersal, Ex 1 i 21, obszar chroniony 1130 mm, 56 wiązek, rozdzielczość 14/30 mm, poziom SIL3, IP66, kodowanie wiązki, zakres 0,3-10 m, 2 wyjścia OSSD.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry EX-SLC440-ER-1130-30 103047635
  • Ex-Strefa 1 i 21
  • Rozdzielczość 14 i 30 mm
  • Tryb ochronny
  • Zintegrowane sterowanie zestyków
  • Kodowanie promienia
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu EX-SLC440-ER-1130-30
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103047635
EAN (European Article Number) 4030661619156
eCl@ss number, version 12.0 27-27-27-04
eCl@ss number, version 11.0 27-27-27-04
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-27-04
ETIM number, version 7.0 EC002549
ETIM number, version 6.0 EC002549
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Ochrona przeciwwybuchowa
Ochrona przeciwwybuchowa: Przepisy EN IEC 60079-0,EN 60079-1,EN 60079-28,EN 60079-31
Strefy ochrony przeciwwybuchowej 1,21
Kategoria ochrony przeciwwybuchowej 2G,2D
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 61496-2,EN IEC 62061,EN ISO 13849-1,EN IEC 61496-1
Materiał obudowy Shatterproof glass
Czas reakcji, maksimum 20 ms
Reaction time with beam coding A, maximum 27 ms
Dane ogólne - właściwości
Reset ręczny Tak
Zintegrowany regulacja styczników Tak
Kodowanie promienia Tak
Funkcja wygaszania Tak
Wyświetlacz 7-segmentowy Tak
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Zintegrowany wskaźnik, diagnostyka Tak
Liczba bezpiecznych wyjść cyfrowych 2
Liczba promieni 56
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1,EN IEC 62061
Performance Level, up to e
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 4
Wartość PFH 5,14 x 10?? /h
Safety Integrity Level (SIL) 3
Żywotność 20 Rok(lata)
Kategoria bezpieczeństwa wg IEC 61496-1 4
Dane mechaniczne
Wysokość obszaru zabezpieczanego 1 130 mm
Zasięg, obszar zabezpieczany, minimum 0,3 m
Zasięg, Obszar zabezpieczany, maksimum 10 m
Długość fali czujników 850 nm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Konektor
Konektor, odbiornik Konektor M12, 8-polowy
Konektor, nadajnik Konektor M12, 4-polowy
Dane mechaniczne - Wymiary
Szerokość czujnika 100 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66
Ambient temperature -25 ... +50 °C
Storage and transport temperature -25 ... +70 °C
Dane elektryczne
Napięcie przełączania OSSD, sygnał HIGH 24 V
Electrical data - Safety digital outputs
Prąd wyjściowy (bezpieczne wyjście), maksimum 0,25 A
Wyjście bezpieczne short-circuit proof, p-type
Zakres dostawy
Zakres dostawy Zestaw z 2 kątownikami montażowymi
Akcesoria
Zalecenie dot. urządzenia bezpieczeństwa SRB-E 301
Note
Uwaga (informacje ogólne) I<sub>m</sub> W przypadku awarii (przerwania zasilania 0 V) maksymalny prąd upływowy wynosi 1 mA.