WCS3-CS70-L1-S000000-L010000 - 70135877-100005
Szyna kodowa z laminatu poliestrowego firmy Pepperl+Fuchs, elastyczny montaż za pomocą profilu aluminiowego lub systemu uchwytów montażowych, wysoka odporność chemiczna, niska waga, długość 10000 mm
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry WCS3 code rail WCS3-CS70-L1-S000000-L010000
- Elastyczny montaż za pomocą aluminiowego profilu lub systemu wsporników montażowych
- Wysoka odporność chemiczna
- Niska waga
| Opis produktu |
|---|
| Szyna kodowa, laminat poliestrowy |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Wysokość szyny kodowej | 70 mm | |
| Total length | 10000 mm | |
| Pozycji startowej | 0 mm | |
| Promień zgięcia | ? 300 mm | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura robocza | -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F) | |
| Temperatura instalacji | 10 ... 60 ° C (50 ... 140 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Grubość materiału | 0.75 ... 0.95 mm | |
| Obciążenie rozciągające | ≤ 260 N | |
| Materiał | laminprzy poliestrowy | |
| Współczynnik rozszerzalności cieplnej | około 2.8 x 10-5 / K | |
| Masa | 40 g / m | |
| Tolerancja produkcji | ± 1 mm/m | |