WCS3-CS70-M1-S000000-L004000 - 70135878-100000
Szyna kodowa ze stali nierdzewnej firmy Pepperl+Fuchs, elastyczny montaż za pomocą profilu aluminiowego lub systemu wsporników montażowych, wysoka stabilność mechaniczna, nadaje się do zastosowań o dużych wahaniach temperatury, długość 4000 mm
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry WCS3 code rail WCS3-CS70-M1-S000000-L004000
- Elastyczny montaż za pomocą aluminiowego profilu lub systemu wsporników montażowych
- Wysoka stabilność mechaniczna
- Nadaje się do zastosowań z dużymi wahaniami temperatury
| Opis produktu |
|---|
| Szyna kodowa, stal nierdzewna |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Wysokość szyny kodowej | 70 mm | |
| Total length | 4000 mm | |
| Pozycji startowej | 0 mm | |
| Promień zgięcia | ? 300 mm | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura robocza | -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F) | |
| Temperatura instalacji | 10 ... 60 ° C (50 ... 140 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Grubość materiału | 0,5 mm | |
| Obciążenie rozciągające | ≤ 5000 N | |
| Materiał | stal nierdzewna 1.4310 / AISI 301 | |
| Współczynnik rozszerzalności cieplnej | 1.6 x 10-5 / K | |
| Masa | 240 g / m | |
| Tolerancja produkcji | ± 1 mm/m | |