VOS-IL-F238W-10 - 70142268
Oświetlacz LED firmy Pepperl + Fuchs, światło punktowe, kąt rozwarcia wiązki światła 10 stopni, światło białe, 1 dioda LED dużej mocy, wielkość pola świetlnego: średnica 24,2 mm, zintegrowany kontroler lampy błyskowej
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Spot lighting VOS-IL-F238W-10
- Uniform illumination of flat, matte and reflective surfaces
- Direct mounting of the spotlighting on the sensor
- Intelligent lighting control with integrated flash controller
- Opening angle of the light cone 10°
| Opis produktu |
|---|
| Opening angle of the light beam: 10°, white light, 1 high-power LED, light field size: dia. 24.2 mm, integrated flash controller |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Light area dimensions | Ř 24.2 mm | |
| Źródło światła | 1 high-power LED | |
| LED color | białe światło | |
| Color temperature | 5300 K | |
| Light direction | Directed with 10° ancillary lenses | |
| Irradiance | 206 W/m2 at 0.2 m operating distance | |
| Tryb pracy | Pulse / flash mode | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Zielona dioda LED: zasilanie | |
| Wskaźnik funkcji | LED green: Trigger | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 21 ... 30 V DC | |
| Zużycie prądu | 0.1 A at 24 V DC (average) / 0.2 A ( max. pulsed ) | |
| Wejście wyjście | ||
| Rodzaj wejścia / wyjścia | Flank-triggered / falling edge | |
| 0 Level | 0 ... 8 V | |
| Poziom 1 | 10 V ... UB | |
| Dostosowanie | ||
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | grupa ryzyka 2 zgodnie z IEC 62471 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Zgodność CE | CE | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | 5 ... 45 °C (41 ... 113 °F) , no moisture condensation | |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 85 ° C (-4 ... 185 ° F) | |
| Wilgotność względna | 90% bez kondensacji | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Długość obudowy | 35 mm | |
| Szerokość obudowy | 35 mm | |
| Wysokość obudowy | 56 mm | |
| Stopień ochrony | IP65 | |
| Podłączenie | cable PUR , M12 connector, 5 pin , A-coded , 230 mm | |