BDF200-NH-10-LT-LT-LT-G24-2875 - 103007781
Panel sterowniczy bezpieczeństwa Schmersal, obudowa 69x40x268 mm z tworzywa, przycisk awaryjny, lampka czerwona, napięcie 24 VDC, 16 żył przewodu, IP65, zaciski odłączalne, siła przełączania 8 N.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry BDF200-NH-10-LT-LT-LT-G24-2875 103007781
  • smukła, odporna na uderzenia obudowa
  • do zamontowania w ergonomicznie korzystnej pozycji
  • do montazu na standardowych profilach aluminiowych
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • Smukła, wytrzymała na uderzenia obudowa
  • Funkcje E-stop, włącz/wyłącz oraz reset są dostępne
  • Umiejscowienie przycisków na panelu można dobierać wedle uznania.
  • Etykietowanie we własnym zakresie przy użyciu plastikowej wkładki
  • Dowolnie mocowane pokrywki przycisków dla optymalnej adaptacji on-site
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu BDF200-NH-10-LT-LT-LT-G24-2875
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103007781
EAN (European Article Number) 4030661451770
eCl@ss number, version 12.0 27-37-12-16
eCl@ss number, version 11.0 27-37-12-16
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-37-12-16
ETIM number, version 7.0 EC000225
ETIM number, version 6.0 EC000225
Informacja dodatkowa (Klucz zamówieniowy) Uwaga: patrz klucz zamówieniowy
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN ISO 13850,EN IEC 60947-5-1,EN IEC 60947-5-5,EN IEC 60947-1
Niesprzyjające warunki klimatyczne IEC 60068-2-30
Wykonanie Obudowa zespołu
Wykorzystane pozycje, pozycja 1 Wyłącznik E-stop z zatrzaskiem
Wykorzystane pozycje, pozycja 2 LT-2875, Przycisk podświetlany
Wykorzystane pozycje, pozycja 3 LT-2875, Przycisk podświetlany
Wykorzystane pozycje, pozycja 4 LT-2875.,Przycisk podświetlany
Ciężar brutto 392 g
Dane ogólne - właściwości
Przycisk stopu awaryjnego Tak
Lampka wskaźnikowa Tak
Funkcje bezpieczeństwa Tak
Zaciski odłączalne Tak
Liczba żył przewodu 16
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja bezpieczeństwa - Wyjścia bezpieczne
B10D Zestyk normalnie zamknięty (NC) 100 000 operacji
Dane mechaniczne
Umiejscowienie dławicy kablowej dół
Trwałość mechaniczna, przycisk zatrzymania awaryjnego 100 000 operacji
Trwałość mechaniczna, urządzenia sterujące 1 000 000 operacji
Skok główki 3 mm
Siła przełączania, maksimum 8 N
Uwaga (siła aktywacji) each contact
Siła, typowy 1 N
Montaż wewnętrzne otwory montażowe
Wykonanie śrub mocujących 2x M5
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover, minimum 0,7 Nm
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover, maximum 0,8 Nm
Tightening torque of the cable gland, maximum 4 Nm
Note Miaximum tightening cable gland cap nut 3 Nm
Mechanical data - Connection technique
Prowadzenie przewodów Dławica kablowa M20
Przekrój przewodu dławiczek, najmniejszy 6 mm
Przekrój przewodu dławiczek, maksimum 13 mm
Przekrój żyły 0,5 mm<sup>2</sup>
Przyłącze (mechaniczne) Odłączalne zaciski śrubowe
Dane mechaniczne - Wymiary
Szerokość 40 mm
Wysokość 69 mm
Głębokość 268 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP65
Ambient temperature -25 ... +65 °C
Wytrzymałość zmęczeniowa wg EN 60068-2-6 10 … 100 Hz, z 20 g
odporność na uderzenie 100 g / 6 ms
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 2,5 kV
Kategoria przepięcia III
Kategoria przepięcia III
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z VDE 0100 3
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 2 A,2,5 A
Current consumption inidcator lamp 20 mA
LED current consumption (operating elements) 16 mA
Rated operating voltage 24 VDC
Kategoria użytkowania AC-15 24 VAC
Kategoria użytkowania AC-15 2 A
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 1 A
External wire and device fuse rating 2.5A T
Odpowiedni dla niskich napięć ? 5 V / ? 1 mA
Zasada przełączania Wolnoprzełączające,cross-point-system
Częstotliwość przełączania 1 200 /h
Materiał zestyków, elektrycznych Ag-Ni 10 pozłacane
Wskaźnik stanu
Kolor lampki sygnalizacyjnej czerwony
Pozostałe dane
Uwaga (zastosowania aplikacyjne) Suitable for 40 mm profiles