BDF200-NH-10-LTYE-LTYE-LMYE-G24 - 101216284
Panel sterowniczy Schmersal do montażu na profilach 40 mm, obudowa termoplastyczna 69x40x249 mm, odporność na uderzenia 100 g/6 ms, IP65, 24 VDC, funkcje bezpieczeństwa, 16 żył przewodów, odłączalne zaciski.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry BDF200-NH-10-LTYE-LTYE-LMYE-G24 101216284
- smukła, odporna na uderzenia obudowa
- do zamontowania w ergonomicznie korzystnej pozycji
- do montazu na standardowych profilach aluminiowych
- Obudowa z tworzywa termoplastycznego
- Smukła, wytrzymała na uderzenia obudowa
- Funkcje E-stop, włącz/wyłącz oraz reset są dostępne
- Umiejscowienie przycisków na panelu można dobierać wedle uznania.
- Etykietowanie we własnym zakresie przy użyciu plastikowej wkładki
- Dowolnie mocowane pokrywki przycisków dla optymalnej adaptacji on-site
| Klucz zamówieniowy | ||
|---|---|---|
| Oznaczenie typu produktu | BDF200-NH-10-LTYE-LTYE-LMYE-G24 | |
| Numer artykułu (Numer katalogowy) | 101216284 | |
| eCl@ss number, version 12.0 | 27-37-12-16 | |
| eCl@ss number, version 11.0 | 27-37-12-16 | |
| Numer eCl@ss, wersja 9.0 | 27-37-12-16 | |
| ETIM number, version 7.0 | EC000225 | |
| ETIM number, version 6.0 | EC000225 | |
| Informacja dodatkowa (Klucz zamówieniowy) | Uwaga: patrz klucz zamówieniowy | |
| Certyfikaty - Normy | ||
| Certyfikaty | ||
| Certyfikaty | ||
| Właściwości ogólne | ||
| Normy | EN ISO 13850,EN IEC 60947-5-1,EN IEC 60947-5-5,EN IEC 60947-1 | |
| Niesprzyjające warunki klimatyczne | IEC 60068-2-30 | |
| Wykonanie | Obudowa zespołu | |
| Wykorzystane pozycje, pozycja 1 | Wyłącznik E-stop z zatrzaskiem | |
| Wykorzystane pozycje, pozycja 2 | ||
| Illuminated pushbutton, yellow | ||
| Wykorzystane pozycje, pozycja 3 | ||
| Wykorzystane pozycje, pozycja 4 | ||
| Indicator light, yellow | ||
| Ciężar brutto | 280 g | |
| Dane ogólne - właściwości | ||
| Przycisk stopu awaryjnego | Tak | |
| Lampka wskaźnikowa | Tak | |
| Funkcje bezpieczeństwa | Tak | |
| Zaciski odłączalne | Tak | |
| Liczba żył przewodu | 16 | |
| Klasyfikacja | ||
| Normy, przepisy | EN ISO 13849-1 | |
| Żywotność | 20 Rok(lata) | |
| Klasyfikacja bezpieczeństwa - Wyjścia bezpieczne | ||
| B10D Zestyk normalnie zamknięty (NC) | 100 000 operacji | |
| Dane mechaniczne | ||
| Umiejscowienie dławicy kablowej | dół | |
| Trwałość mechaniczna, przycisk zatrzymania awaryjnego | 100 000 operacji | |
| Trwałość mechaniczna, urządzenia sterujące | 1 000 000 operacji | |
| Mechanical life, Key operated- selector switch | 30 000 operacji | |
| Skok główki | 3 mm | |
| Siła przełączania, maksimum | 8 N | |
| Uwaga (siła aktywacji) | each contact | |
| Siła, typowy | 1 N | |
| Montaż | wewnętrzne otwory montażowe | |
| Wykonanie śrub mocujących | 2x M5 | |
| Tightening torque of the fastening screws for the housing cover, minimum | 0,7 Nm | |
| Tightening torque of the fastening screws for the housing cover, maximum | 0,8 Nm | |
| Tightening torque of the cable gland, maximum | 4 Nm | |
| Note | Miaximum tightening cable gland cap nut 3 Nm | |
| Mechanical data - Connection technique | ||
| Prowadzenie przewodów | Dławica kablowa M20 | |
| Przekrój przewodu dławiczek, najmniejszy | 6 mm | |
| Przekrój przewodu dławiczek, maksimum | 13 mm | |
| Przekrój żyły | 0,5 mm<sup>2</sup> | |
| Przyłącze (mechaniczne) | Odłączalne zaciski śrubowe | |
| Dane mechaniczne - Wymiary | ||
| Szerokość | 40 mm | |
| Wysokość | 69 mm | |
| Głębokość | 249 mm | |
| Warunki otoczenia | ||
| Stopień ochrony | IP65 | |
| Ambient temperature | -25 ... +65 °C | |
| Wytrzymałość zmęczeniowa wg EN 60068-2-6 | 10 … 100 Hz, z 20 g | |
| odporność na uderzenie | 100 g / 6 ms | |
| Ambient conditions - Insulation values | ||
| Znamionowe napięcie izolacji | 250 VAC | |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane | 2,5 kV | |
| Kategoria przepięcia | III | |
| Stopień zanieczyszczenia zgodnie z VDE 0100 | 3 | |
| Dane elektryczne | ||
| Znamionowy prąd cieplny | 2 A,2,5 A | |
| Current consumption inidcator lamp | 20 mA | |
| LED current consumption (operating elements) | 16 mA | |
| Rated operating voltage | 24 VDC | |
| Kategoria użytkowania AC-15 | 24 VAC | |
| Kategoria użytkowania AC-15 | 2 A | |
| Kategoria użytkowania DC-13 | 24 VDC | |
| Kategoria użytkowania DC-13 | 1 A | |
| External wire and device fuse rating | 2.5A T | |
| Odpowiedni dla niskich napięć | ? 5 V / ? 1 mA | |
| Zasada przełączania | Wolnoprzełączające,cross-point-system | |
| Częstotliwość przełączania | 1 200 /h | |
| Materiał zestyków, elektrycznych | Ag-Ni 10 pozłacane | |
| Wskaźnik stanu | ||
| Kolor lampki sygnalizacyjnej | czerwony | |
| Pozostałe dane | ||
| Uwaga (zastosowania aplikacyjne) | Suitable for 40 mm profiles | |