RLY3-OSSD300 - 1099969
Przekaźnik bezpieczeństwa SICK, moduł analizujący, 2 wejścia bezpieczeństwa, 3 bezpieczne wyjścia, EDM zintegrowany, 2 sygnałowe wyjścia, 1 testowe, kategoria 4 PL e, SIL3, napięcie 24 V DC, do OSSD.
RLY3-OSSD300 - 1099969
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (3 szt.)
Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
sens:Control – rozwiązania sterowania bezpieczeństwem, ReLy, RLY3-OSSD300, Zastosowania: Moduł analizujący, Kompatybilne typy czujników: Czujniki bezpieczeństwa z urządzeniami przełączającymi sygnał wyjściowy OSSD, Typ przyłącza: Wtyki czołowe z zaciskami sprężynowymi, Blokada restartu: tak, Monitorowanie urządzeń zewnętrznych (EDM): Zintegrowana, Wyjścia: 3 ścieżki prądowe zezwolenia (bezpieczne), 2 wyjścia sygnalizacyjne (niezabezpieczone), 1 wyjście impulsów testowych (niezabezpieczone), Szerokość obudowy: 18 mm
Cechy
Zastosowania Moduł analizujący
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa SIL 3 (IEC 61508)
Kategoria Kategoria 4 (ISO 13849-1)
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa PL e (ISO 13849-1)
PFHD (średnie prawdopodobieństwo niebezpiecznej awarii na godzinę) 1,0 x 10-9
TM (okres użytkowania) 20 lat(a) (ISO 13849-1)
Kategoria zatrzymania 0 (IEC 60204-1)
Interfejsy
Typ przyłącza Wtyki czołowe z zaciskami sprężynowymi
Wejścia 2 wejścia bezpieczeństwa
1 wejście dla przycisku reset lub do monitorowania urządzeń zewnętrznych (EDM)
Wyjścia 3 ścieżki prądowe zezwolenia (bezpieczne)
2 wyjścia sygnalizacyjne (niezabezpieczone)
1 wyjście impulsów testowych (niezabezpieczone)
Wskaźniki LEDs
Rodzaj konfiguracji Przez okablowanie
Instalacja elektryczna
Zasilanie elektryczne PELV lub SELV
Napięcie zasilania UV 24 V DC (16,8 V ... 30 V)
Tętnienia resztkowe ≤ 2,4 V
Pobór mocy ≤ 2,5 W (DC)
Wejścia bezpieczeństwa
Liczba 2
Napięcie wejściowe HIGH 24 V DC (11 V ... 30 V)
Napięcie wejściowe LOW 0 V DC (–3 V ... 5 V)
Prąd wejściowy 4 mA ... 6 mA
Szerokość impulsu testowego ≤ 1 ms
Częstość impulsów testowych ≤ 10 Hz
Wejście przycisku reset lub do monitorowania urządzeń zewnętrznych (EDM)
Liczba 1
Prąd wejściowy 4 mA ... 6 mA
Ścieżki prądowe zezwolenia
Czas odpowiedzi (otwieranie ścieżek prądowych zezwolenia) 12 ms
Liczba 3
Rodzaj wyjścia Styki normalnie otwarte, o działaniu wymuszonym
Materiał styków Stop srebra, napylany złotem
Napięcie przełączające 10 V AC ... 230 V AC
10 V DC ... 230 V DC
Prąd łączeniowy 10 mA ... 6 A
Prąd sumaryczny 12 A
Żywotność mechaniczna 1 x 107 przełączeń
Kategoria przepięciowa III (EN 60664-1)
Napięcie znamionowe udarowe wytrzymywane Uimp 6 kV (EN 60664-1)
Wyjścia sygnalizacyjne
Liczba 2
Rodzaj wyjścia Wyjście półprzewodnikowe push pull, odporne na zwarcie
Napięcie wyjściowe HIGH ≥ UV – 3 V
Napięcie wyjściowe LOW ≤ 3 V
Prąd wejściowy (NPN) ≤ 15 mA
Prąd wyjściowy (PNP) ≤ 120 mA
Wyjścia impulsów testowych
Liczba 1
Rodzaj wyjścia Półprzewodniki PNP, chronione przed zwarciem
Napięcie wyjściowe ≥ UV – 3 V
Szerokość impulsu testowego 2 ms
Interwał impulsu testowego 40 ms
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 124,6 mm x 85,5 mm
Masa 150 g
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP20 (IEC 60529)
Temperatura otoczenia pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura składowania –25 °C ... +70 °C
Wilgotność powietrza ≤ 95 %, bez kondensacji