SRB400CA/QT 24VDC - 101176215
Moduł bezpieczeństwa Schmersal do analizy dwukanałowej, napięcie 24 VDC, montaż DIN, cztery wejścia, cztery wyjścia bezpieczeństwa, wykrywanie zwarcia, reset zboczem, automatyczny reset, obudowa IP40, szerokość 22,5 mm.
SRB400CA/QT 24VDC - 101176215
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry SRB400CA/QT 24VDC 101176215
  • Dwufunkcyjny moduł bezpieczeństwa (podwójna analiza)
Klucz zamówieniowy
Zastępczy numer artykułu 101177158
Oznaczenie typu produktu SRB400CA/QT 24VDC
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101176215
EAN (European Article Number) 4250116201990
eCl@ss number, version 12.0 27-37-18-19
eCl@ss number, version 11.0 27-37-18-19
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-37-18-19
ETIM number, version 7.0 EC001449
ETIM number, version 6.0 EC001449
Możliwość dostawy do 31.12.2024
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Niesprzyjające warunki klimatyczne EN 60068-2-78
Materiał obudowy Tworzywo, Tworzywo termoplastyczne wzmocnione włóknem szklanym, obudowa wentylowana
Ciężar brutto 235 g
Dane ogólne - właściwości
Bezpiecznik elektroniczny Tak
Wykrywanie zerwania przewodu Tak
Wykrywanie zwarcia Tak
Zaciski odłączalne Tak
Wejście uruchamiania Tak
Obwód sprzężenia zwrotnego Tak
Reset z detekcją zbocza Tak
Wykrywanie zwarcia doziemnego Tak
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Liczba wejść dla zestyków (NC) 3
Liczba wejść dla zestyków (NO) 1
Liczba diod LED 6
Liczba zestyków bezpieczeństwa 4
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN IEC 60947-5-1,EN IEC 61508
Kategoria zatrzymania 0
Klasyfikacja - wyjścia przekaźnikowe
Performance Level, stop 0, up to e
Kategoria, Stop 0 4
Diagnostic Coverage (DC) Level, Stop 0 ? 99 %
Wartość PFH, Stop 0 2,00 x 10?8 /h
Safety Integrity Level (SIL), Stop 0 3
Żywotność 20 Rok(lata)
Common Cause Failure (CCF), minimum 65
Dane mechaniczne
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 10 000 000 operacji
Montaż montaż na standardowej szynie DIN wg EN 60715
Mechanical data - Connection technique
Oznaczenia przyłączy IEC/EN 60947-1
Konektor sztywny lub elastyczny,Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Przekrój kabla, minimalne 0,25 mm2
Przekrój kabla, maksimum 2,5 mm2
Moment dokręcania zacisków 0,6 Nm
Dane mechaniczne - Wymiary
Szerokość 22,5 mm
Wysokość 100 mm
Głębokość 121 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony obudowy IP40
Stopień ochrony miejsca instalacji IP54
Stopień ochrony zacisków lub przyłączy IP20
Ambient temperature -25 ... +45 °C
Storage and transport temperature -40 ... +85 °C
Wytrzymałość zmęczeniowa wg EN 60068-2-6 10 ... 55 Hz, amplituda 0,35 mm
odporność na uderzenie 10 g / 11 ms
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Kategoria przepięcia III
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60664-1 2
Dane elektryczne
Operating voltage 24 VDC -10 % / +20 %
Ripple voltage 10 %
Rated operating voltage 24 VDC
Znamionowe napięcie zasilające sterowania dla DC, minimum 20,4 VDC
Znamionowe napięcie zasilające sterowania dla DC, maksimum 28,8 VDC
Elektryczny pobór mocy 4,4 W
Rezystancja zestyków, maksimum 0,1 Ω
Uwaga (Rezystancja nowych zestyków) w nowym stanie
Opóźnienie wyłączania w przypadku awarii zasilania, typowe 80 ms
Opóźnienie wyłączania w przypadku zatrzymania awaryjnego, typ. 20 ms
Opóźnienie włączenia przy automatycznym uruchomieniu, typowe 100 ms
Opóźnienie włączenia przy automatycznym uruchomieniu Regulowane
Opóźnienie włączenia w przypadku RESETU, typowe 20 ms
Materiał zestyków, elektrycznych Ag-Ni, samoczyszczący, wymuszone prowadzenie
Dane elektryczne - bezpieczne wyjścia przekaźnikowe
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 250 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 6 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 6 A
Zdolność przełączania, minimum 10 VDC
Zdolność przełączania, minimum 10 mA
Zdolność przełączania, maksimum 250 VAC
Zdolność przełączania, maksimum 8 A
Dane elektryczne - wejścia cyfrowe
Rezystancja, maksimum 40 Ω
Dane elektryczne - wyjścia przekaźnikowe (Piny pomocnicze)
Zdolność przełączania, maksimum 24 VDC
Zdolność przełączania, maksimum 2 A
Dane elektryczne - Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)
Klasa kompatybilnosci elektromagnetycznej Dyrektywa o kompatybilności elektromagnetycznej
Wskaźnik stanu
Pozostałe dane
Note
Przykład połączeń
Uwaga (przykład połączeń) Schemat okablowania dla zamknietej osłony bezpieczeńatwa i stanu z wyłączonym zasilaniem.,Wyjścia przekaźnikowe: odpowiednie dla sterowania 2-kanałowego, dla zwiększenia pojemności lub liczby zestyków za pomocą styczników lub przekaźników o zestykach lustrzanych.,Sterownik rozpoznaje zwarcie międzykanałowe, przerwanie kabla lub upływ doziemny w obwodzie monitorowania.,Poziom wejściowy: przykład pokazuje dwukanałowe sterowanie urządzeniem sterującym stopu awaryjnego (poziom 1) z zewnętrznym przyciskiem resetu (R) oraz monitoringiem osłony bezpieczeństwa (poziom 2) z obwodem sprzężenia zwrotnego (H2).,Automatyczny start (poziom 1): automatyczny start jest programowany przez podłączenie obwodu sprzężenia zwrotnego do przyłączy X1/+24V PS. Automatyczny start (poziom 2): automatyczy start jest programowany przez podłączenie obwodu sprzężenia zwrotnego do przyłączy X2/+24V PS. Jeżeli obwód sprzężenia zwrotnego nie jest wymagany, zmostkować.