BSP B010-EV009-P00S2B-S4 - BSP00Y4
Czujnik ciśnienia z wyświetlaczem, zak. pom. 0...10 bar, przył. procesowe G 1/4" (DIN 3852), przył. elektryczne złącza wtykowe, M12x1-męskie, 4-pin, syg. wyj. analogowy, napięcie/analogowy, natężenie 4…20 mA lub 0…10 V, dok. ±0.5 % FSO BFSL
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Zakres pomiarowy 0...10 bar
Dokładność ±0.5 % FSO BFSL
Przekroczone ciśnienie 20 bar
Ciśnienie rozrywające 35 bar
Napięcie robocze Ub 18...30 VDC
Złącze IO-Link 1.1
Wyjście analogowe Analogowy, napięcie/analogowy, natężenie z możliwością przełączania 4…20 mA/0…10 V
Wyjście przełączające 2x PNP/NPN normalnie otwarty/normalnie zamknięty (NO/NC) przełączany
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 4-stykowe
Złącze procesowe G 1/4" (DIN 3852)
Materiał złącza Stal nierdzewna (1.4301)
Materiał pierścienia uszczelniającego FKM
Materiał obudowy Stal nierdzewna (1.4301),PE, Polietylen wyższej gęstości
Temperatura czynnika -40...125 °C
Temperatura otoczenia -40...85 °C