BSP B050-HV004-A06A1A-S4 - BSP00J8
Przetwornik ciśnienia firmy Balluff, zakres 50 bar, przyłącze procesowe G1/2, sygnał 4…20 mA, podłączenie elektryczne konektor M12
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Zakres pomiarowy 0...50 bar
Dokładność ±0.5 % FSO BFSL
Przekroczone ciśnienie 120 bar
Ciśnienie rozrywające 150 bar
Napięcie robocze Ub 8...32 VDC
Wyjście analogowe Analogowy, natężenie 4…20 mA
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 4-stykowe
Złącze procesowe G 1/2" (DIN 3852)
Materiał złącza Stal nierdzewna (1.4301)
Materiał pierścienia uszczelniającego FKM
Materiał obudowy Stal nierdzewna (1.4301)
Temperatura czynnika -40...125 °C
Temperatura otoczenia -25...85 °C