PHT-CB6X0ST10SEALS0Z - 6065999
Czujnik ciśnienia SICK, próżnia i ± zakresy, zakres –1...5 bar, dokładność ±0,5%, wyjście 4–20 mA, przyłącze Tri-Clamp 11", IP65, uszczelnienie EPDM, temp. –20...+150°C.
PHT-CB6X0ST10SEALS0Z - 6065999
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Czujniki ciśnienia, PHT, PHT-CB6X0ST10SEALS0Z, Rodzaj ciśnienia: Próżnia i zakresy pomiarowe ±, Jednostka ciśnienia: bar, Zakres pomiarowy: –1 bar ... 5 bar, Dokładność: ± 0,5 % zakresu, Nieliniowość: ? ± 0,2 %, zakresu (Best Fit Straight Line, BFSL) wg IEC 61298-2, Przyłącze procesowe: Tri-Clamp 1 1", Temperatura procesu: –20 °C ... +150 °C, Uszczelnienie: EPDM, Sygnał wyjściowy: 4 mA ... 20 mA, 2-przewodowy, Typ przyłącza: Wtyk kątowy (DIN EN 175301-803 A), Stopień ochrony: IP65, Napięcie zasilające: 10 V DC ... 30 V DC
Cechy
Medium Ciekłe, gazowe
Rodzaj ciśnienia Próżnia i zakresy pomiarowe ±
Jednostka ciśnienia bar
Zakres pomiarowy –1 bar ... 5 bar
Temperatura procesu –20 °C ... +150 °C
Maksymalna impedancja RA 4 mA ... 20 mA, 2-żyłowy (RA ≤ (L+ – 10 V) / 0,02 A [Ω]), W przypadku urządzeń z sygnałem wyjściowym 4 mA ... 20 mA i obudową polową występuje przyłącze obwodu testowego umożliwiające stałą kontrolę obwodu pomiarowego., 0 V ... 10 V, 3-żyłowy (RA > 10 kΩ), 0 V ... 5 V, 3-żyłowy (RA > 5 kΩ)
Sygnał wyjściowy 4 mA ... 20 mA, 2-przewodowy
Mechanika/elektryka
Interfejs komunikacyjny -
Przyłącze procesowe Tri-Clamp 1 ½"
Materiały mające kontakt z mediami Stal nierdzewna 1.4435
Wewnętrzny płyn transmisyjny Olej syntetyczny, zgodny z przepisami FDA
Materiał obudowy Stal nierdzewna 1.4571
Typ przyłącza Wtyk kątowy (DIN EN 175301-803 A)
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Bezpieczeństwo elektryczne Ochrona przepięciowa: 36 V DC
Odporność przeciwzwarciowa: QA do M
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów: L+ do M
Klasa ochrony: III
Wytrzymałość elektryczna 500 V DC, Zasilanie elektryczne NEC Class-02 (niskonapięciowe i niskoprądowe maks. 100 VA także w stanie awarii)
Masa czujnika Ok. 500 g
Uszczelnienie EPDM
Stopień ochrony IP65
Klasa ochrony III Tak
MTTF 403 lat(a)
Wydajność
Nieliniowość ≤ ± 0,2 %, zakresu (Best Fit Straight Line, BFSL) wg IEC 61298-2
Niepowtarzalność ≤ ± 0,1 % zakresu
Czas nastawy (10% ... 90%) ≤ 10 ms
Długoterminowy dryft/stabilność na rok ≤ 0,2 % zakresu
Współczynnik temperaturowy w znamionowym zakresie temperatur Średni wsp. temp. punktu zerowego: ≤ 0,2% zakresu/ 10 K dla zakresów pomiarowych od 0 bar ... 0,6 bar do 0 bar ... 25 bar
Średni wsp. temp. punktu zerowego: ≤ 0,25% zakresu / 10 K dla zakresu pomiarowego 0 bar ... 0,4 bar
Średni wsp. temp. punktu zerowego: ≤ 0,4% zakresu / 10 K dla zakresu pomiarowego 0 bar ... 0,25 bar
Średni wsp. temp. zakresu: ≤ 0,2% zakresu / 10 K
Znamionowy zakres temperatur 0 °C ... +80 °C
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +80 °C
Temperatura składowania –40 °C ... +100 °C