BCC Z032-0000-10-148-VS0CT4-100 - BCC0KL7
Przewód przyłączeniowy z jednostronnym złączem, przyłącze Hirose 10A-10P-12S-żeńskie, prosta, 12-stykowe, przewód PVC Ekranowany czarny, 10 m, liczba żył 12, przekrój przewodu 24 AWG, napięcie robocze 140 VDC / 100 VAC
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Przyłącze Hirose 10A-10P-12S-żeńskie, prosta, 12-stykowe
Przewód PVC Ekranowany czarny, 10 m
Liczba żył 12
Przekrój przewodu 24 AWG
Temperatura przewodu, ułożony na stałe -30...80 °C
Temperatura przewodu, elastyczne ułożenie -15...80 °C
Napięcie robocze Ub 140 VDC / 100 VAC
Prąd znamionowy (40°C) 2.0 A