PSC1-C-100-FB2-PBPS - 103058675
Sterownik bezpieczeństwa Schmersal, 14 wejść, 4 wyjścia cyfrowe, 2 przekaźnikowe, obsługa CANopen/PROFIBUS, rozbudowa do 272 wejść/wyjść, montaż na szynie DIN, poziom SIL3, napięcie 24V DC.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PSC1-C-100-FB2-PBPS 103012231
  • Karta pamięci
  • Możliwość rozbudowy o bezpieczne zdalne moduły IO
  • Bezpieczna komunikacja krzyżowa między maks. 4 sterownikami master
  • Urządzenie w bezpiecznych sieciach magistrali polowej
  • zintegrowana bramka magistrali SD
  • Modułowa możliwość rozszerzenia do 272 bezpiecznych wejść/wyjść
  • 4 bezpieczne, 2 A, półprzewodnikowe wyjścia typu pp, przełączalne na 2 bezpieczne półprzewodnikowe wyjścia typu p/n
  • 14 bezpiecznych wejść na module podstawowym
  • 20 przełączalnych bezpiecznych wejść/wyjść
  • 6 Wyjścia sygnalizacyjne
  • 2 bezpieczne wyjścia przekaźnikowe
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PSC1-C-100-FB2-PBPS
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103012231
EAN (European Article Number) 4030661482460
eCl@ss number, version 12.0 27-24-22-07
eCl@ss number, version 11.0 27-24-22-07
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-24-22-07
ETIM number, version 7.0 EC000236
ETIM number, version 6.0 EC000236
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Ciężar brutto 997 g
Dane ogólne - właściwości
Gniazdo karty SD Tak
Komunikacja Master-Slave Tak
Komunikacja Master-Master Tak
Zintegrowana brama SD Tak
Liczba wyjść impulsowych (wyjść taktujących) 6
Liczba wyjść przekaźnikowych (1-kanałowych) 2
Liczba bezpiecznycvh wejść cyfrowych 14
Liczba bezpiecznych wejść/wyjść cyfrowych 20
Liczba bezpiecznych wyjść cyfrowych 4
Liczba wyjść sygnalizacyjnych 6
Liczba modułów rozszerzeń, maksymalna 8
Klasyfikacja
Performance Level, up to e
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 4
Wartość PFH 1,22 x 10?8 /h
Safety Integrity Level (SIL) 3
Żywotność 20 Rok(lata)
Dane mechaniczne
Montaż Na standardowej szynie
Mechanical data - Connection technique
Przekrój kabla, minimalne 0,2 mm2
Przekrój kabla, maksimum 2,5 mm2
Przekrój żyły, minimum 24 AWG
Przekrój żyły, maksimum 12 AWG
Wire cross-section 24 ... 12 AWG
Przyłącze (mechaniczne) Odłączalne zaciski śrubowe
Dane mechaniczne - Wymiary
Szerokość 112,5 mm
Wysokość 100 mm
Głębokość 115 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP20
Ambient temperature +0 ... +50 °C
Storage and transport temperature -25 ... +70 °C
Wilgotność względna, minimum 5 %
Wilgotność względna, maksimum 85 %
Uwaga (wilgotność względna) zapobiegający skraplaniu
Dopuszczalna wysokość ustawienia n.p.m., maksimum 2 000 m
Ambient conditions - Insulation values
Kategoria przepięcia III
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60664-1 2
Dane elektryczne
Operating voltage 24 VDC -15 % / +20 %
Rated operating voltage 24 VDC
Dane elektryczne - Uniwersalny interfejs komunikacyjny
Oznaczenie, interfejs komunikacyjny DSUB
Dane elektryczne - Protokoły komunikacyjne
Feldbus Protokoll CANopen,PROFIBUS,PROFIBUS / PROFIsafe
Electrical data - Safety digital outputs
Znamionowy prąd roboczy (wyjścia bezpieczeństwa) 2 000 mA
Wyjście bezpieczne odporne na zwarcie, typu p (Q2 i Q3)
Dane elektryczne - bezpieczne wyjścia przekaźnikowe
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 2 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 2 A