LL3-KD01500 - 5345834
Przewód światłowodowy SICK odbiciowy, gładka końcówka O6 mm, długość 500 mm, włókno PMMA, promień gięcia 25 mm, stal nierdzewna, do systemów standardowych, możliwe połączenie z LL3-KX01.
LL3-KD01500 - 5345834
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-KD01500, Zasada działania: System odbiciowy, Kształt głowicy światłowodowej: Końcówka gładka, O 6 mm, Długość 32 mm, Długość przewodu światłowodowego: 500 mm, Średnica końcówki gładkiej: 6 mm, Materiał, włókno: Tworzywo sztuczne, Materiał, płaszcz: Tworzywo sztuczne, Materiał, głowica światłowodowa: Stal nierdzewna
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System odbiciowy
Kształt głowicy światłowodowej Końcówka gładka, Ø 6 mm, Długość 32 mm
Zadanie Standard
Cechy szczególne Możliwość podłączenia do LL3-KX01
Kompatybilne wzmacniacze światłowodowe WLL80, WLL180, GLL170(T)
Maks. zasięg wykrywania W zależności od zastosowanego wzmacniacza światłowodowego
Głowica światłowodowa
Kąt rozproszenia 60°
Zintegrowana soczewka Nie
Kompatybilność nakładek optycznych Nie
Światłowód
Kompatybilność ze światłem podczerwonym Nie
Wymagane końcówki przejściowe Nie
Mechanika
Głowica światłowodowa
Wylot światła Osiowe
Średnica końcówki gładkiej 6 mm
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 500 mm
Promień gięcia 25 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Układ włókien Pojedyncze włókno
Struktura rdzenia 2 x Ø 1,0 mm Pojedyncze włókno
Materiał
Głowica światłowodowa Stal nierdzewna
Płaszcz przewodu Polyethylen (PE)
Włókno Polymethylmethacrylat (PMMA)
Masa 26 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +70 °C