LL3-LM32750 - 2073500
Przewód światłowodowy SICK, system barierowy, długość 750 mm, końcówka gładka 5,8 mm, włókno szklane, płaszcz PVC, głowica aluminiowa, promień gięcia 20 mm, temperatura pracy -10°C do +60°C, pojedyncze włókno.
LL3-LM32750 - 2073500
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-LM32750, Zasada działania: System barierowy, Kształt głowicy światłowodowej: Końcówka gładka, Długa końcówka, Długość przewodu światłowodowego: 750 mm, Średnica końcówki gładkiej: 5,8 mm, Materiał, włókno: Szkło, Materiał, płaszcz: Tworzywo sztuczne, Materiał, głowica światłowodowa: Aluminium
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System barierowy, składa się z nadajnika i odbiornika
Kształt głowicy światłowodowej Końcówka gładka, Długa końcówka
Zadanie Standard
Kompatybilne wzmacniacze światłowodowe WLL80, WLL180, GLL170(T)
Maks. zasięg wykrywania W zależności od zastosowanego wzmacniacza światłowodowego
Minimalna średnica obiektu 0,5 mm
Głowica światłowodowa
Kąt rozproszenia 60°
Zintegrowana soczewka Nie
Kompatybilność nakładek optycznych Nie
Światłowód
Kompatybilność ze światłem podczerwonym Tak
Wymagane końcówki przejściowe Nie
Mechanika
Głowica światłowodowa
Wylot światła Osiowe
Średnica końcówki gładkiej 5,8 mm
Zwężenie średnicy światłowodu ≥ 4 mm
Zwężenie długości światłowodu od 2 mm ≥ 11,4 mm
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 750 mm
Promień gięcia 20 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Średnica zewnętrzna, przyłącze przewodu światłowodowego 2,2 mm
Układ włókien Pojedyncze włókno
Struktura rdzenia Pojedyncze włókno
Materiał
Głowica światłowodowa Skrętka z metalu chromowanego
Płaszcz przewodu Polyvinylchlorid (PVC)
Włókno Szkło
Masa 81 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –10 °C ... +60 °C
Zasięgi z WLL180T
Tryb pracy 16 µs 170 mm
Tryb pracy 70 µs 520 mm
Tryb pracy 250 µs 580 mm
Tryb pracy 2 ms 580 mm
Tryb pracy 8 ms 580 mm
Zasięgi z GLL170
Tryb pracy 250 µs 285 mm
Zasięgi z GLL170T
Tryb pracy 50 µs 485 mm
Tryb pracy 250 µs 811 mm