LL3-LM35150 - 2073488
Przewód światłowodowy SICK, system odbiciowy, końcówka gładka 5,8 mm, długość 0,15 m, multifiber szklany, temp. -10°C...+60°C, promień gięcia 20 mm, min. obiekt 0,5 mm, głowica aluminium.
LL3-LM35150 - 2073488
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-LM35150, Zasada działania: System odbiciowy, Kształt głowicy światłowodowej: Końcówka gładka, Długość przewodu światłowodowego: 150 mm, Średnica końcówki gładkiej: 5,8 mm, Materiał, włókno: Szkło, Materiał, płaszcz: Tworzywo sztuczne, Materiał, głowica światłowodowa: Aluminium
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System odbiciowy
Kształt głowicy światłowodowej Końcówka gładka
Minimalna średnica obiektu 0,5 mm
Głowica światłowodowa
Kąt rozproszenia 60°
Zintegrowana soczewka Nie
Głowica światłowodowa
Wylot światła Osiowe
Średnica końcówki gładkiej 5,8 mm
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 150 mm
Promień gięcia 20 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Średnica zewnętrzna, przyłącze przewodu światłowodowego 2,2 mm
Układ włókien Multifiber
Struktura rdzenia Multifiber
Materiał
Głowica światłowodowa Skrętka z metalu chromowanego
Płaszcz przewodu Polyvinylchlorid (PVC)
Włókno Szkło
Masa 15 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –10 °C ... +60 °C
Zasięgi z WLL180T
Tryb pracy 16 µs 60 mm
Tryb pracy 70 µs 160 mm
Tryb pracy 250 µs 190 mm
Tryb pracy 2 ms 200 mm
Tryb pracy 8 ms 200 mm
Zasięgi z GLL170
Tryb pracy 250 µs 175 mm
Zasięgi z GLL170T
Tryb pracy 50 µs 104 mm
Tryb pracy 250 µs 182 mm