LL3-LM401000 - 2082375
Przewód światłowodowy SICK odbiciowy, długość 1 m, końcówka gładka 7 mm, włókno szklane, głowica aluminiowa, zintegrowana soczewka, promień gięcia 20 mm, min. obiekt 0,5 mm.
LL3-LM401000 - 2082375
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-LM401000, Zasada działania: System odbiciowy, Kształt głowicy światłowodowej: Końcówka gładka, Długość przewodu światłowodowego: 1.000 mm, Średnica końcówki gładkiej: 7 mm, Materiał, włókno: Szkło, Materiał, płaszcz: Tworzywo sztuczne, Materiał, głowica światłowodowa: Aluminium
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System odbiciowy
Kształt głowicy światłowodowej Końcówka gładka
Minimalna średnica obiektu 0,5 mm
Głowica światłowodowa
Kąt rozproszenia 53,13°
Zintegrowana soczewka Tak
Głowica światłowodowa
Wylot światła Osiowe
Średnica końcówki gładkiej 7 mm
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 1.000 mm
Promień gięcia 20 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Średnica zewnętrzna, przyłącze przewodu światłowodowego 2,2 mm
Układ włókien Multifiber
Struktura rdzenia Multifiber
Materiał
Głowica światłowodowa Stal nierdzewna
Płaszcz przewodu Skrętka z metalu chromowanego z płaczem PVC
Włókno Szkło
Masa 62 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –10 °C ... +60 °C
Zasięgi z WLL180T
Tryb pracy 16 µs 40 mm
Tryb pracy 70 µs 40 mm
Zasięgi z GLL170
Tryb pracy 250 µs 12 mm
Zasięgi z GLL170T
Tryb pracy 50 µs 16 mm
Tryb pracy 250 µs 20 mm