LL3-LT31450S01 - 2088456
Przewód światłowodowy SICK, odbiciowy, włókno szklane, płaszcz stal nierdzewna, głowica aluminium, końcówka 5,8 mm, długość 0,45 m, multifiber, temp. -10..+60°C.
LL3-LT31450S01 - 2088456
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-LT31450S01, Zasada działania: System odbiciowy, Kształt głowicy światłowodowej: Końcówka gładka, Długa końcówka, Długość przewodu światłowodowego: 450 mm, Średnica końcówki gładkiej: 5,8 mm, Materiał, włókno: Szkło, Materiał, płaszcz: Stal nierdzewna, Materiał, głowica światłowodowa: Aluminium
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System odbiciowy
Kształt głowicy światłowodowej Końcówka gładka, Długa końcówka
Zadanie Standard
Cechy szczególne Metalowe końcówki przyłączeniowe światłowodu
Kompatybilne wzmacniacze światłowodowe WLL80, WLL180, GLL170(T)
Zintegrowana soczewka Nie
Kompatybilność nakładek optycznych Nie
Światłowód
Kompatybilność ze światłem podczerwonym Tak
Wylot światła Osiowe
Średnica końcówki gładkiej 5,8 mm
Zwężenie średnicy światłowodu ≥ 4 mm
Zwężenie długości światłowodu od 2 mm ≥ 11,4 mm
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 450 mm
Promień gięcia 20 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Średnica zewnętrzna, przyłącze przewodu światłowodowego 2,2 mm
Układ włókien Multifiber
Struktura rdzenia Multifiber
Materiał
Głowica światłowodowa Stal nierdzewna
Płaszcz przewodu Skrętka z metalu chromowanego
Włókno Szkło
Masa 33 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –10 °C ... +60 °C
Zasięgi z WLL180T
Tryb pracy 16 µs 50 mm
Tryb pracy 70 µs 140 mm
Tryb pracy 250 µs 240 mm
Tryb pracy 2 ms 300 mm
Tryb pracy 8 ms 310 mm
Zasięgi z GLL170
Tryb pracy 250 µs 93 mm
Zasięgi z GLL170T
Tryb pracy 50 µs 130 mm
Tryb pracy 250 µs 242 mm